Atribuită
Cumpărare directă
Ace seringa de unica folosinta, marimile: - 21G, 0,8 x 40 mm - 18G, 1,2 x 40 mm. Ambalaj: 100 bucati/cutia mica si 10.000 bucati/cutia mare. Produsul va fi insotit la livrare de: Declaratie de conformitate; Certificat ISO de la producator. Cantitatea minima ce poate fi comandata: 5.000 buc. sau valoarea totala a produselor achizitionate sa fie de minim 600 lei.
- Număr anunț
- DA25764565
- Autoritate contractantă
- Serviciul de Ambulanta al Judetului Timis (CUI 7446141)
- Furnizor / câștigător
- SANTOMED S.R.L. (CUI 13642843)
- Cod CPV
- 33141320-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 78.445 RON
- Valoare atribuită
- 78.445 RON
- Data publicării
- 10.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 12.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.