Atribuită Cumpărare directă

Servicii de gestionare a bibliotecii MNINGA (inventariere, catalogare si alte activitati specifice bibliotecii) - Fondul de Carte Veche si monografie. Perioada contractuala: 15.06.2020-30.09.2020.

Număr anunț
DA25778307
Autoritate contractantă
MUZEUL NATIONAL DE ISTORIE NATURALA GRIGORE ANTIPA (CUI 29446657)
Furnizor / câștigător
MANOLACHE M. ALEXANDRA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ (CUI 35367418)
Cod CPV
79995200-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.250 RON
Valoare atribuită
12.250 RON
Data publicării
12.06.2020 00:00
Data finalizării
12.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.250 RON

din 12.250 RON estimat