Atribuită Cumpărare directă

100mg/10ml CONC. PT. SOL. PERF. Cutie x 5 fiole din sticla incolora x 10ml concentrat pentru solutie perfuzabila KRKA d.d. PREZENTA TINE LOC DE COMANDA SCRISA VA RUGAM EXPEDIATI

Număr anunț
DA25740847
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL AIUD (CUI 4613628)
Furnizor / câștigător
FARMEXIM SA (CUI 335278)
Cod CPV
33661600-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.216 RON
Valoare atribuită
1.216 RON
Data publicării
04.06.2020 00:00
Data finalizării
09.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.216 RON

din 1.216 RON estimat