Atribuită Cumpărare directă

1. Pulsoximetru de deget Contec CMS50D cu unda pletismografica, 2. Aspirator chirurgical VEGA UNO / NEW ASPIRET ( aparat de aspiratie ) Caracteristici tehnice: -Carcasa din material rezistent la socuri mecanice -Indicator vacuum si Buton pentru reglajul vacuumului -Vas de colectare autoclavabil 1litru cu supapa de siguranta -Presiune maxima de aspiratie : -0,75 bar -Debit maxim de aspiratie :14 l/min -Alimentare : 230V, 50Hz, 230 VA -Dimensiuni 235xx165 x190(h)mm; 2,2 Kg; transportabil -Functionare intermitenta - 20 min.ON/40 min.OFF Accesorii standard: -Vas colector -Capac vas colector -Tuburi silicon -Filtru antibacterian -Sonda Nelaton 3. Trusa contine un tensiometru aneroid „palm-type” si un stetoscop single-head. Ofera fiabilitate si precizie la un pret economic. Manometrul ergonomic „palm-type” permite manevrarea usoara cu o singura mâna si o foarte buna vizibilitate pe durata masurarii. Para este prevazuta cu o supapa speciala cu buton, permitând eliberarea controlata a aerului si efectuarea unor masurari de mare precizie

Număr anunț
DA25784098
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE LEAMNA DE SUS (CUI 5046653)
Furnizor / câștigător
TOTALMED SRL (CUI 24577279)
Cod CPV
33124100-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.430 RON
Valoare atribuită
1.430 RON
Data publicării
12.06.2020 00:00
Data finalizării
15.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.430 RON

din 1.430 RON estimat