Atribuită
Cumpărare directă
10 6013109 PANOU GARD ZINCAT 2000X2500 BUC 7,00 94,00 552,94 105,06 20 6000662 TEAVA PATRATA 50X50X3 BUC 7,00 112,14 659,65 125,33 30 5012900 GRUND PITURA GRI METAL G5180-1-C4L BUC 1,00 57,64 48,44 9,20 50 6003119 LACAT ALAMA 61MM REZ.UMIDITY220/61/123/1 BUC 3,00 37,90 95,55 18,15 60 7045040 FOLIE DELIMITARE ALB-ROSU 0,07M/200M ROL 2,00 17,50 29,41 5,59 70 5001345 DANKE 01 EMAIL USC RAP ALB 4L BUC 3,00 87,85 221,47 42,08
- Număr anunț
- DA25751350
- Autoritate contractantă
- Complexul Cultural Sportiv Studentesc TEI (CUI 4340200)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44100000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.607,46 RON
- Valoare atribuită
- 1.607,46 RON
- Data publicării
- 05.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.