Atribuită Cumpărare directă

Clasa virtuala "Controlul financiar preventiv" Data: 17,19,24,26.06.2020 Interval orar: 14:00-17:00- dna.Liana Logascu

Număr anunț
DA25782136
Autoritate contractantă
Orasul Calimanesti (CUI 2541630)
Furnizor / câștigător
OK SERVICE CORPORATION SRL (CUI 1347190)
Cod CPV
80000000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
503,36 RON
Valoare atribuită
503,36 RON
Data publicării
12.06.2020 00:00
Data finalizării
12.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

503,36 RON

din 503,36 RON estimat