Atribuită Cumpărare directă

Distruge chiar si cei mai rezistenti microbi, inclusiv bacteriile, ciupercile, sporii si virusurile continua sa adere la suprafata din toaleta si sa distruga microbii chiar si dupa ce ai tras apa foloseste-l in forma concentrata (pentru toaleta, canale de scurgere, fose septice) sau diluat (pentru pardoseli, faianta, obiecte sanitare si alte suprafete lavabile) Ambalat: 5L

Număr anunț
DA25786639
Autoritate contractantă
Caminul pentru Persoane Varstnice Resita (CUI 32438042)
Furnizor / câștigător
ONNA STIL DISTRIBUTION SRL (CUI 12570374)
Cod CPV
24455000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
461,16 RON
Valoare atribuită
461,16 RON
Data publicării
15.06.2020 00:00
Data finalizării
17.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

461,16 RON

din 461,16 RON estimat