Atribuită Cumpărare directă

Monoamine Oxidase si Extraction buffer cda 262/09.06.2020-jecu-gurban

Număr anunț
DA25771311
Autoritate contractantă
Institutul National de Cercetare Dezvoltare in Chimie si Petrochimie -ICECHIM (CUI 2627996)
Furnizor / câștigător
VALCO BUSINESS GROUP SRL (CUI 18233688)
Cod CPV
24315300-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.952,73 RON
Valoare atribuită
5.952,73 RON
Data publicării
11.06.2020 00:00
Data finalizării
11.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.952,73 RON

din 5.952,73 RON estimat