Atribuită
Cumpărare directă
Standarde de calitate - manuale de instrucțiuni: SR EN ISO 9001:2015 Sisteme de management al calităţii. Cerinte; SR EN ISO 9000:2015 Sisteme de management al calităţii. Principii fundamentale şi vocabular; SR EN ISO 19011:2018 Linii directoare pentru auditarea sistemelor de management
- Număr anunț
- DA25782650
- Autoritate contractantă
- Consiliul Judetean Arad (CUI 3519941)
- Furnizor / câștigător
- ASOCIATIA DE STANDARDIZARE DIN ROMANIA-ASRO (CUI 11134288)
- Cod CPV
- 22472000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 417,74 RON
- Valoare atribuită
- 417,74 RON
- Data publicării
- 12.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 15.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.