Atribuită
Cumpărare directă
COD INTERN-71045800 Domestos 750 ml DEZINFECTANT Distruge chiar si cei mai rezistenti microbi, inclusiv bacteriile, ciupercile, sporii si virusurile. Continua sa adere la suprafata din toaleta si sa distruga microbii chiar si dupa ce ai tras apa. Foloseste-l in forma concentrata (pentru toaleta, canale de scurgere, fose septice) sau diluat (pentru pardoseli, faianta, obiecte sanitare si alte suprafete lavabile). PRODUSELE LIVRATE SUNT NOI, SIGILATE. PRODUSELE LIVRATE VOR AVEA INSCRIPȚIONAT LIZIBIL PE AMBALAJ TERMENUL DE VALABILITATE - MINIM 12 LUNI DE LA DATA LIVRĂRII. Produsele LIVRATE vor fi insotite de: - Avize de plasare pe piață valabile și fișe tehnice de securitate valabile pentru PRODUSELE BIOCIDE. - Declarație pe propria răspundere că produsele ofertate respectă mediul și nu pun în pericol sănătatea. Persoana de contact: Serviciul Achizitii publice - Ciocoi Florentina (tel 0748279706). VA RUGAM SA DATI ACCEPTUL DOAR DACA RESPECTATI TERMENUL DE LIVRARE SI VETI TRANSMITE DOCUMENTELE SOLICITATE.
- Număr anunț
- DA25750954
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA MARITIMA DIN CONSTANTA (CUI 2747321)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.201,95 RON
- Valoare atribuită
- 4.201,95 RON
- Data publicării
- 05.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.