Atribuită Cumpărare directă

Bavencio 200 mg ( 20 mg/ml). Prezenta tine loc de comanda ferma. URGENTA !!!

Număr anunț
DA25786894
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL PLOIESTI (CUI 2844227)
Furnizor / câștigător
MERCK ROMANIA SRL (CUI 20631065)
Cod CPV
33652100-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
33.816 RON
Valoare atribuită
33.816 RON
Data publicării
15.06.2020 00:00
Data finalizării
16.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

33.816 RON

din 33.816 RON estimat