Atribuită
Cumpărare directă
CANAL CABLU 60*40 BUC 2 SWITCH TP-LINK 16PORT BUC 2 MIKROTIK RB951UI-2HND BUC 2 ADAPTOR WIFI 860 BUC 5 ADAPTOR WIFI 850 BUC 1 CABLU UTP ML 45 MUFA UTP BUC 2 CABLU IMPRIMANTA USB BUC 1 INSTALARE SISTEM DE OPERATIUNI BUC 30 INSTALARE CALC LA SC GOAGIU BUC 1 INSTALARE CALC LA SC FIRTANUS BUC 1 INSTALARE IMPRIMANTA BUC 4 MANOPERA ORE 23
- Număr anunț
- DA25786929
- Autoritate contractantă
- Scoala Generala Benedek Elek Avramesti (CUI 13378904)
- Furnizor / câștigător
- NETTER SYSTEM SRL (CUI 15711087)
- Cod CPV
- 50343000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.906,50 RON
- Valoare atribuită
- 1.906,50 RON
- Data publicării
- 15.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.