Atribuită Cumpărare directă

1,8-Diazabicyclo[5.4.0]undec-7-ene for synthesis. CAS 6674-22-2, pH 12.8 (10 g/l, H₂O, 20 °C), 25ml cmd 283

Număr anunț
DA25791905
Autoritate contractantă
Institutul National de Cercetare Dezvoltare in Chimie si Petrochimie -ICECHIM (CUI 2627996)
Furnizor / câștigător
AMEX IMPORT EXPORT SRL (CUI 5394950)
Cod CPV
33696300-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
166,05 RON
Valoare atribuită
166,05 RON
Data publicării
15.06.2020 00:00
Data finalizării
16.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

166,05 RON

din 166,05 RON estimat