Atribuită
Cumpărare directă
Catalog pentru învatamantul gimnazial (clasele V-VIII), 39 elevi - coperta din imitatie de piele - 4 buc; Catalog clasa pregatitoare(39 elevi)-imitatie piele- 1 buc; Catalog pentru învatamantul primar (model nou clasele I-IV),36 elevi-coperta imitatie piele - 4buc; Catalog pentru învatamant prescolar - coperta imitatie piele - 2buc; Condica pentru evidenta prezentei - coperta imitatie piele - 4 buc; Condica prezenta personal auxiliar -coperta carton gros invelita in hartie pt arhiva - 2 buc; Registru procese verbale consiliu profesoral - coperta arhiva - 1buc; Registru procese verbale consiliu de administratie - coperta arhiva - 1 buc; Registru pentru evidenta arhivei scolare - coperta duplex - 1 buc; Foaie de parcurs pentru autovehicule transport persoane - 2 buc; Dosar sina NOKI A4 , plastic- 2 buc.
- Număr anunț
- DA25777127
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA NR.1 NAMOLOASA (CUI 21643041)
- Furnizor / câștigător
- ACTONPRES GROUP SRL (CUI 25155248)
- Cod CPV
- 22900000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 429,29 RON
- Valoare atribuită
- 429,29 RON
- Data publicării
- 11.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 12.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.