Atribuită Cumpărare directă

MasterWatt Lite, 80+, 600W Specificatii: General Recomandat pentru GamingDa TipATX 2.31 Putere600 W Numar ventilatoare1x 120 mm Voltaj/Amperaj200-240Vac PFCActive Eficienta85 % Certificare80+ Dimensiuni150 x 140 x 86 mm ModularaNu ProtectiiOCP,

Număr anunț
DA25788051
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Gorj (CUI 9247854)
Furnizor / câștigător
PMC GROUP DISTRIBUTIE SRL (CUI 17116469)
Cod CPV
30237100-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
248,55 RON
Valoare atribuită
248,55 RON
Data publicării
15.06.2020 00:00
Data finalizării
16.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

248,55 RON

din 248,55 RON estimat