Atribuită Cumpărare directă

Acumulator auto 12V 63Ah 610A VARTA SILVER DYNAMIC Dimensiuni: 242 X 175 X 190 (mm). Termen de livrare 18.06.2020. Produsele vor fi insotite de : certificat de garantie/calitate/fisa tehnica a produsului de la producator/declaratie de conformitate. Produsul sa fie inscriptionat cu data de expirare.

Număr anunț
DA25780761
Autoritate contractantă
AGENTIA ROMANA DE SALVARE A VIETII OMENESTI PE MARE (CUI 16330145)
Furnizor / câștigător
CARANDA BATERII SRL (CUI 1560677)
Cod CPV
31431000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
626,90 RON
Valoare atribuită
626,90 RON
Data publicării
12.06.2020 00:00
Data finalizării
12.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

626,90 RON

din 626,90 RON estimat