Atribuită Cumpărare directă

Frigider SAMSUNG RT38K5530S9/EO, 380 l, No Frost, Clasa A+ (Inox) Detalii tehnice Caracteristici generale Tip produs Frigider cu 2 usi Clasa de eficienta energetica A+ Consum energetic 290 kWh/an Afisaj LED Numar compresoare 1 Casa climatica SN-N-ST-T Agent termic R600a Autonomie fara curent 13 ore Volum net total (l) 384 Volum brut total (l) 397 Frigider Volum net frigider (l) 295 Sistem de racire frigider NoFrost Compartimente frigider 5 Material rafturi Sticla Compartimente legume/fructe Da Rafturi usa 3 Suport pentru oua Da Suport pentru sticle Da Congelator Volum net congelator (l) 89 Sistem de racire congelator NoFrost Capacitate de congelare (kg/24 h) 6 Compartimente congelator 2 Rafturi usa 2 Functii si tehnologii Functie super-congelare Da Functie super-racire Da Altele PowerCool PowerFreeze Caracteristici fizice Culoare Inox Dimensiuni (cm) 178.5 x 67.5 x 66.8 Nivel de zgomot 41 dB Greutate neta 67 kg

Număr anunț
DA25774509
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA ILFOV (CUI 14989140)
Furnizor / câștigător
ROSERVOTECH SRL (CUI 15857245)
Cod CPV
39711110-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.678,23 RON
Valoare atribuită
1.678,23 RON
Data publicării
11.06.2020 00:00
Data finalizării
12.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.678,23 RON

din 1.678,23 RON estimat