Atribuită
Cumpărare directă
Substantele chimice folosite sunt prietenoase cu mediul, fiind biodegradabile, dar si cu autoturismele, fiind certificate de fabricantii acestora. Recomandarea nostra este de a se spala minim o data la 2 saptamani autoturismul, astfel incat sa se suprapuna efectul protector al spalarilor succesive. Periile folosite sunt toate din material modern, care asigura o spalare eficienta dar si nonagresiva cu masina. Pretul poate varia in functie de programul ales si de zona geografica. 5 AUTOTURISME , SPALARI TIMP DE 6 LUNI
- Număr anunț
- DA25790883
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL BRASOV (CUI 4384206)
- Furnizor / câștigător
- OMV PETROM MARKETING SRL (CUI 11201891)
- Cod CPV
- 50112300-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.000 RON
- Valoare atribuită
- 6.000 RON
- Data publicării
- 15.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.