Atribuită Cumpărare directă

ULEI STIHL AMESTEC 1L 2X22.70 ULEI AMESTEC VERDE 1L 2X18.49 ULEI STIHL AMESTEC 0.50L 4X12.61 SACI RAFIE 50L 50X0.84 R - MANOPERA REPARATIE FS 311 1X84.03 ARC CONTACT MS 311,362,391 1X5.88 SURUB FN 4 -3X4.2 SFOARA DEMAROR STIHL 2.7MMX30.5M 1X2.52 Manopera/Reparatii HUSQVARNA 1X10.08 CUIE LEMN 120MM 3X5.04 CUIE LEMN 3X5.04 DISC TAIERE METAL BOSCH 125X1.6MM 3X2.94 FIR NYLON 3.3MM NEGRU 573X1.01 VOPSEA PITURA ALBASTRU 0.6ML 2X9.24 VOPSEA PITURA NEGRU 0.6L 2X9.24 DILUANT KOBER 0.9L 2X8.4 ROATA LIMEX ROABA 400X81X46.22

Număr anunț
DA25759844
Autoritate contractantă
Serv.Public Directia Întretinerea, Repararea Patrimoniului Consiliului Local, Serv. Iluminat Public, Dezapezire Resita (CUI 15082947)
Furnizor / câștigător
C.D.A. BAICAL 2003 SRL (CUI 16083509)
Cod CPV
44316510-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.010 RON
Valoare atribuită
1.010 RON
Data publicării
09.06.2020 00:00
Data finalizării
10.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.010 RON

din 1.010 RON estimat