Atribuită Cumpărare directă

Pachetul contine: 2 buc Camera IP Wi-FI 2MP, Lentila 2.8MM, Microfon, Hikvision cu AT 12V 2A si microsdhc 16GB Sandisk 31 m Cablu FTP cat5E

Număr anunț
DA25792133
Autoritate contractantă
LICEUL PETRU RARES (CUI 4443400)
Furnizor / câștigător
BRADMIN COMPANY SRL (CUI 26122354)
Cod CPV
30000000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
794,97 RON
Valoare atribuită
794,97 RON
Data publicării
15.06.2020 00:00
Data finalizării
16.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

794,97 RON

din 794,97 RON estimat