Atribuită Cumpărare directă

- Actualizare permanenta a bazei de date pentru toate contractele autoritatii contractante; - Verificare, indosariere si arhivare a tuturor contractelor; - Analizarea contractelor in derulare privind indeplinirea clauzelor acestora, termenele de plata, conditiile contractuale; - Realizarea unui mecanism care sa permita o evidentiere cronologica si intr-o succesiune logica a documentelor aferente derularii contractelor; - Verificarea existentei documentelor de receptie/ de testare, incercare si verificare la momentul receptiei; - Verificarea existentei documentelor necesare pentru respectarea conditiilor de efectuare a platii si documentele suport necesare pentru efectuarea platilor, conform conditiilor contractuale si reglementarilor legale; - Arhivarea electronica a contractelor de autor, furnizand beneficiarului baza de date. Perioada contractuala: 01.07.2020 - 31.12.2020

Număr anunț
DA25767045
Autoritate contractantă
TEATRUL TANDARICA (CUI 4192707)
Furnizor / câștigător
EREMIA D. PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ (CUI 32628373)
Cod CPV
48612000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
22.560 RON
Valoare atribuită
22.560 RON
Data publicării
10.06.2020 00:00
Data finalizării
11.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

22.560 RON

din 22.560 RON estimat