Atribuită
Cumpărare directă
Servicii asigurare de raspundere civila auto RCA, perioada 12 luni, pentru autoturism ,marca Dacia Duster, putere 80kw, capacitate cilindrica 1461 cmc, masa maxima 1875 kg, nr locuri 5, anul fabricatiei 2015 - 479,4 Servicii asigurare facultativa a autovehiculelor casco , perioada 12 luni, pentru autoutilitara<3,5 T ,marca Ford Transit Connect, putere 70kw, capacitate cilindrica 1560 cmc, masa maxima 2290kg, nr locuri 5, anul fabricatiei 2015 - 723,65 Servicii asigurare de raspundere civila auto RCA, perioada 12 luni, pentru autoturism ,marca Opel Combo, putere 66kw, capacitate cilindrica 1248 cmc, masa maxima 2385 kg, nr locuri 2, anul fabricatiei 2014 - 516,89
- Număr anunț
- DA25775175
- Autoritate contractantă
- COMPLEXUL SPORTIV NATIONAL POIANA BRASOV (CUI 4317711)
- Furnizor / câștigător
- MILLENIUM INSURANCE BROKER (M.I.B.) BROKER DE ASIGURARE-REASIGURARE S.A. (CUI 9557790)
- Cod CPV
- 66516100-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.719,94 RON
- Valoare atribuită
- 1.719,94 RON
- Data publicării
- 11.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 12.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.