Atribuită
Cumpărare directă
Benzi delimitare pentru podea – pastreaza distanta Format 100x15 cm Support autoadeziv Print policromie 1 fata (grafica adaptata cu grafica clientului) Cantitate 5 buc/set Bannere Format 200x150 cm Suport poliplan Print policromie 1 fata (grafica adaptata cu grafica clientului) Mesaje de preventie, atentionare, siguranta pentru situatia actuala (pandemie Covid) Tiv si capse pe contur Postere Format 29.7x42 cm Suport hartie 150 g/mp Print policromie 1 fata (grafica adaptata cu grafica clientului) Mesaje de preventie, atentionare, siguranta pentru situatia actuala (pandemie Covid) Postere preventie covid Format 50x70 cm Support pvc 3 mm Print policromie 1 fata(grafica adaptata cu grafica clientului) Taiere la format Sda pentru prindere pe perete Mesaje de preventie, atentionare, siguranta pentru situatia actuala (pandemie Covid)
- Număr anunț
- DA25774864
- Autoritate contractantă
- UNITATEA MILITARA 02301 (CUI 4267281)
- Furnizor / câștigător
- FIRST ADVERTISING AGENCY INTERNATIONAL S.R.L. (CUI 13711048)
- Cod CPV
- 30195600-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.885 RON
- Valoare atribuită
- 3.885 RON
- Data publicării
- 11.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 12.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.