Atribuită Cumpărare directă

Asigurare RCA FORD TRANSIT pe perioada de 12 luni.

Număr anunț
DA25784192
Autoritate contractantă
Federatia Romana de Judo (CUI 14397378)
Furnizor / câștigător
MILLENIUM INSURANCE BROKER (M.I.B.) BROKER DE ASIGURARE-REASIGURARE S.A. (CUI 9557790)
Cod CPV
66516100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
696,75 RON
Valoare atribuită
696,75 RON
Data publicării
12.06.2020 00:00
Data finalizării
15.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

696,75 RON

din 696,75 RON estimat