Atribuită
Cumpărare directă
17-1-7/a Adeverinta (pentru studenti) - carnet 100 file 10 CRN 17-1-7/d Adeverinta (pentru doctoranti) - carnet 100 file 1 CRN 17-1-21 Proba de concurs (foaie tip) 100 SET 17-2-11/e Carnet de student 600 BUC 17-2-18/b Registru matricol pentru doctorat - 100 file 1 BUC 17-2-18/c Registru matricol pentru master - 100 file 1 BUC 17-2-18/d Registru matricol pentru invatamantul universitar durata 3-4 ani - 100 file 1 BUC 17-4-15 Legitimatie de camin 200 BUC
- Număr anunț
- DA25773315
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA DE ARTA SI DESIGN CLUJ (CUI 4288098)
- Furnizor / câștigător
- ROMDIDAC SA (CUI 1555719)
- Cod CPV
- 22900000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.911,76 RON
- Valoare atribuită
- 1.911,76 RON
- Data publicării
- 11.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 12.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.