Atribuită
Cumpărare directă
SUPORT TV UNIVERSAL diagonale intre 32" - 55" UCH0151 SUPORT UNIVERSAL LED TV 32 inch-55 inch UCH0151 Descriere: Suport universal pentru LED TV cu diagonala cuprinsa intre 32 - 55 inch. Greutate maxima suportata: 40 kg Distanta fata de perete: 25 mm Dimensiune maxima standard VESA: 400x400 Transport gratuit . lp22l
- Număr anunț
- DA25774640
- Autoritate contractantă
- Penitenciarul Oradea (CUI 23782682)
- Furnizor / câștigător
- INFOCENTER S.R.L. (CUI 16474833)
- Cod CPV
- 32351000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 72,26 RON
- Valoare atribuită
- 72,26 RON
- Data publicării
- 11.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 12.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.