Atribuită Cumpărare directă

Achiziție a 70 ESET Endpoint Protection Standard - 36 luni

Număr anunț
DA25776795
Autoritate contractantă
CENTRUL NATIONAL DE DEZVOLTARE A INVATAMANTULUI PROFESIONAL SI TEHNIC (CUI 11389672)
Furnizor / câștigător
AXEL SOFT IT GROUP SRL (CUI 14594957)
Cod CPV
48761000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.911,80 RON
Valoare atribuită
11.911,80 RON
Data publicării
11.06.2020 00:00
Data finalizării
12.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.911,80 RON

din 11.911,80 RON estimat