Atribuită Cumpărare directă

Chirie butelii gaze speciale pentru perioada 15.06.2020 pana la 31.12.2020 conform ofertei de pret.Dupa incheierea contractului se vor face acte aditionale sau contracte pentru fiecare ani urmatori deasemenea cu achizitia de SICAP la fiecare sfarsit de ani in cazul in care bugetul este aprobat pana la 31.12 a fiecarui an.

Număr anunț
DA25756063
Autoritate contractantă
Directia Sanitar Veterinara si Siguranta Alimentelor Vrancea (CUI 4297614)
Furnizor / câștigător
MESSER ROMANIA GAZ SRL (CUI 10547308)
Cod CPV
63121110-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
119,40 RON
Valoare atribuită
119,40 RON
Data publicării
09.06.2020 00:00
Data finalizării
11.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

119,40 RON

din 119,40 RON estimat