Atribuită Cumpărare directă

SET CAP PLANETARA: CAP PLANETARA+ BURDUF+VASELINA + COLIERE - PENTRU RENAULT MASTER CU NR. DE INMATRICULARE DJ -08-PNZ: 1 SET X 159.66 RON. REFERAT NR.18693/10.06.2020 - Coloana Auto - Ing.Predan Cristian.

Număr anunț
DA25783167
Autoritate contractantă
REGIA AUTONOMA DE ADMINISTRARE A DOMENIULUI PUBLIC SI A FONDULUI LOCATIV R.A. CRAIOVA (CUI 7403230)
Furnizor / câștigător
MAN SOLUTION SRL (CUI 24301442)
Cod CPV
34320000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
159,66 RON
Valoare atribuită
159,66 RON
Data publicării
12.06.2020 00:00
Data finalizării
15.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

159,66 RON

din 159,66 RON estimat