Atribuită
Cumpărare directă
Pachet revizie si consumabile Konica Minolta bizhub C308 Pachetul include 1 set tonere (TN324K/Y/M/C; negru/galben/rosu/albastru), 1 set cilindrii ( DR313 K/Y/M/C-negru/galben/rosu/albastru) si 2 h de service pentru revizie (inlocuire consumabile, curatare echipament, verificare generala)
- Număr anunț
- DA25791616
- Autoritate contractantă
- COMUNA BRATCA (CUI 4738400)
- Furnizor / câștigător
- KONICA MINOLTA BUSINESS SOLUTIONS ROMANIA SRL (CUI 2786070)
- Cod CPV
- 50313200-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.663,61 RON
- Valoare atribuită
- 5.663,61 RON
- Data publicării
- 15.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.