Atribuită Cumpărare directă

Muzeul National de Istorie a Transilvaniei din Cluj-Napoca, str. C. Daicoviciu nr.2 CIF 4722536 doreste sa achizitioneze urmatoarele produse sanitare și electrice: 1) Baterie chiuvetă Inox BLP 4A = 2buc.; 2) Robinet coltar ½ - ½ = 6 buc.; 3) Priză dublă ST cu protecție = 3buc.; 4) Priză dublă ST cu protecție și capac = 1buc.; 5) Întrerupător simplu PT = 2buc.

Număr anunț
DA25767531
Autoritate contractantă
Muzeul National de Istorie a Transilvaniei (CUI 4722536)
Furnizor / câștigător
DENNVER COMIMPEX SRL (CUI 6099702)
Cod CPV
31440000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
560,20 RON
Valoare atribuită
560,20 RON
Data publicării
10.06.2020 00:00
Data finalizării
11.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

560,20 RON

din 560,20 RON estimat