Atribuită Cumpărare directă

ROB.APA RECE 6640 MIC/SNTFC CFR CALATORI GALATI/ SRTFC - REVIZIA DE VAG. GALATI

Număr anunț
DA25781007
Autoritate contractantă
SNTFC "CFR CALATORI" S.A. (CUI 11054545)
Furnizor / câștigător
FLUENT DISTRIBUTION SRL (CUI 26238910)
Cod CPV
44115200-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
187,40 RON
Valoare atribuită
187,40 RON
Data publicării
12.06.2020 00:00
Data finalizării
16.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

187,40 RON

din 187,40 RON estimat