Atribuită Cumpărare directă

10 1029039 DIBLU/SURUB FM-X5 10X200 64301B1020000 BUC 30,00 5,69 143,45 27,25 20 1031800 DIBLU / SURUB TMT 6X46 6500200604600 BUC 100,00 0,54 45,38 8,62 30 1031831 DIBLU / SURUB TMT 8X51 6500200805100 BUC 100,00 0,71 59,66 11,34 40 1015340 DISC MUTICONSTRUCT 125X1MM 2608602385 BUC 10,00 6,62 55,63 10,57 50 7009700 DISC POLIZ. A24 R 125X4X22 240831 BUC 2,00 9,13 15,34 2,92 60 3004284 VENTIL CADA PREAP QUICK CLAC 34760517RO BUC 1,00 50,00 42,02 7,98 70 5001482 AGENT CURATARE PISTOL COMPAKT 500ML BUC 1,00 18,02 15,14 2,88 80 5015510 SPUMA POLIUR.COMPAKT PREMIUM PIST.900 ML BUC 1,00 23,30 19,58 3,72

Număr anunț
DA25759936
Autoritate contractantă
COLEGIUL ECONOMIC ''EMANUIL GOJDU'' HUNEDOARA (CUI 4634094)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
396,20 RON
Valoare atribuită
396,20 RON
Data publicării
09.06.2020 00:00
Data finalizării
10.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

396,20 RON

din 396,20 RON estimat