Atribuită Cumpărare directă

Nebulizator ULV ( Generator Ceata rece ) Greutate : 2.8 Kg Alimentare : AC 220/50 Hz Temperatura de lucru : 5 ~ 40 grade Celsius Putere : 1,2 Kw Capacitate rezervor : 4.5 L Debit : 150 ~ 260 ml/min Dimensiune particula : 5 ~ 100 μm Distanta jet pulverizare : 8 ~ 10 M

Număr anunț
DA25724745
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL DR. ALEXANDRU SIMIONESCU HUNEDOARA (CUI 5453860)
Furnizor / câștigător
GFC PROSERVICES SRL (CUI 33049876)
Cod CPV
39330000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.000 RON
Valoare atribuită
2.000 RON
Data publicării
02.06.2020 00:00
Data finalizării
03.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.000 RON

din 2.000 RON estimat