Atribuită Cumpărare directă

1 IZOLATORI STANDARD FIR ISO N1985 #2000000341408 #3465725007029 buc 350 0.7563 2 SISTEM POARTA HERCULE #3465721409018 buc 5 25.1261

Număr anunț
DA25735824
Autoritate contractantă
COMUNA RICIU (CUI 4375941)
Furnizor / câștigător
SURUB TRADE SRL (CUI 3563696)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
390,34 RON
Valoare atribuită
390,34 RON
Data publicării
03.06.2020 00:00
Data finalizării
04.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

390,34 RON

din 390,34 RON estimat