Atribuită Cumpărare directă

Detergent foarte concentrat cu actiune intensa pentru mașinile de spălat vase. Adecvat ca agent dezinfectant pentru mașinile de spălat

Număr anunț
DA25728462
Autoritate contractantă
UNITATEA MEDICO SOCIALA GANESTI (CUI 4563678)
Furnizor / câștigător
ECOLAB SRL (CUI 10543381)
Cod CPV
39831210-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.240 RON
Valoare atribuită
2.240 RON
Data publicării
03.06.2020 00:00
Data finalizării
04.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.240 RON

din 2.240 RON estimat