Atribuită Cumpărare directă

Pe perioada 24.02.2020-02.06.2020 Domestos, sapun lichid, hipo, saci menaj, mop, lavete,Clin, Ajax, spirt sanitar, role hartie, tva, saci menaj, covor

Număr anunț
DA25726327
Autoritate contractantă
COMUNA SALARD (CUI 4641318)
Furnizor / câștigător
Soc. coop de consum" CONSUMCOOP" Salard (CUI 112446)
Cod CPV
39830000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.454,80 RON
Valoare atribuită
1.454,80 RON
Data publicării
02.06.2020 00:00
Data finalizării
02.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.454,80 RON

din 1.454,80 RON estimat