Atribuită
Cumpărare directă
Cant. Denumire 40 BUCEGI CARNE PORC 65% 300G 40 OLY.ZACUSCA VINETE 270G 40 D ALE GURII COMP.PIERS.700G 40 JOE TENTATII CACAO 180G 40 SURASUL SOARE.UL.FLS.1L 40 BANEASA SPAGHETTI 500G 40 TPS ZAHAR 1KG 40 TPS PATE MASA PASARE 200G 36 TONELI OUA COD 2 CLS.L 10BUC. 4 TONELI OUA COD 2 CLS.L 10BUC. 40 TPS MALAI 1KG 36 D AUCY MAZARE+MORC.800G 4 D AUCY MAZARE VERDE800G
- Număr anunț
- DA25727271
- Autoritate contractantă
- COMUNA PREJMER (CUI 4688701)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
- Cod CPV
- 15897300-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.986,04 RON
- Valoare atribuită
- 1.986,04 RON
- Data publicării
- 02.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 03.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.