Atribuită Cumpărare directă

SERVICII INTRETINERE IMPRIMANTE SI COPIATOARE perioada 01.06.2020-31.12.2020

Număr anunț
DA25730361
Autoritate contractantă
SPITALUL GENERAL CAI FERATE DROBETA TURNU SEVERIN (CUI 4337395)
Furnizor / câștigător
SISTEM SERVICE SRL (CUI 16685717)
Cod CPV
50313200-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.529,41 RON
Valoare atribuită
3.529,41 RON
Data publicării
03.06.2020 00:00
Data finalizării
03.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.529,41 RON

din 3.529,41 RON estimat