Atribuită Cumpărare directă

PACHET ADV1143514 ANEXA 1 - CONFORM COMENZII FERME ATASATA - nr. 596179/20.05.2020

Număr anunț
DA25725505
Autoritate contractantă
MINISTERUL AFACERILOR INTERNE (CUI 4267095)
Furnizor / câștigător
ADISON COMPANY SRL (CUI 14186656)
Cod CPV
39830000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.016,70 RON
Valoare atribuită
2.016,70 RON
Data publicării
02.06.2020 00:00
Data finalizării
02.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.016,70 RON

din 2.016,70 RON estimat