Atribuită
Cumpărare directă
SCUTECE ADULTI SENI CLASSIC LARGE NUMAR DE REFERINTA: SCL PRET DE CATALOG: 1,45 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: BUC COD SI DENUMIRE CPV: 33751000-9 Scutece de unica folosinta (Rev.2) DESCRIERE: SCUETECE DE UNICA FOLOSINTA ADULTI PENTRU INCONTINENTA URINARA SI FECALA MODERATA SI GRAVA CU SUPERA...
- Număr anunț
- DA25726151
- Autoritate contractantă
- UNITATEA DE ASISTENTA MEDICO-SOCIALA BAIA DE CRIS (CUI 4374032)
- Furnizor / câștigător
- TZMO ROMANIA S.R.L. (CUI 9693687)
- Cod CPV
- 33751000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.958 RON
- Valoare atribuită
- 2.958 RON
- Data publicării
- 02.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 03.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.