Atribuită
Cumpărare directă
Lenjerie de pat,confectionata din tesatura tip damasc satinat cu dungi,100% bbc,culoare alba,160 gr/mp - 20 buc -cearsaf de pat 220 x 240 -cearsaf de pilota 180 x 200 -2 x fata de perna 50 x 70 Prosop hotel ,30 x 50,confectionat din tesatura frotir,100% bbc,culoare alba,fir dublu 20/2, 550 gr/mp - 30 buc Prosop hotel ,50 x 90,confectionat din tesatura frotir,100% bbc,culoare alba,fir dublu 20/2, 550 gr/mp - 30 buc Prosop hotel ,70 x 140,confectionat din tesatura frotir,100% bbc,culoare alba,fir dublu 20/2 , 550 gr/mp - 30 buc Prosop hotel cu talpi (covoras baie) ,50 x 70,confectionat din tesatura frotir,100% bbc,culoare alba,fir dublu 20/2 , 550 gr/mp - 15 buc
- Număr anunț
- DA25733987
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL DE PROTECTIE SI PAZA – U.M. 0149 F BUCURESTI (CUI 4283635)
- Furnizor / câștigător
- DIRALITEX COM S.R.L. (CUI 32129640)
- Cod CPV
- 39512000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.650 RON
- Valoare atribuită
- 4.650 RON
- Data publicării
- 03.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 04.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.