Atribuită Cumpărare directă

Crizanteme butasi inradacinati, conform referatului de necesitate nr. 8602/20.05.2020, al Serviciului Sere si Spatii Verzi

Număr anunț
DA25732398
Autoritate contractantă
ORASUL BALS (CUI 4286437)
Furnizor / câștigător
BAMBY FLOWER ECONOMIC S.R.L. (CUI 37723040)
Cod CPV
03451100-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.500 RON
Valoare atribuită
5.500 RON
Data publicării
03.06.2020 00:00
Data finalizării
04.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.500 RON

din 5.500 RON estimat