Atribuită Cumpărare directă

Abonament luna iunie - Servicii legislative de acces si actualizare Legis

Număr anunț
DA25733506
Autoritate contractantă
MUZEUL CIVILIZATIEI DACICE SI ROMANE (CUI 4521460)
Furnizor / câștigător
CENTRUL TERITORIAL DE CALCUL ELECTRONIC SA (CUI 2040729)
Cod CPV
72540000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
242,50 RON
Valoare atribuită
242,50 RON
Data publicării
03.06.2020 00:00
Data finalizării
04.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

242,50 RON

din 242,50 RON estimat