Atribuită Cumpărare directă

Comuna Bretea Română dorște ahiziționarea serviciilor de revizie anuala pentru excavatorul YANMAR B7.

Număr anunț
DA25726882
Autoritate contractantă
COMUNA BRETEA ROMANA (CONSILIUL LOCAL) (CUI 4521443)
Furnizor / câștigător
TOTAL TOOLS SRL (CUI 23614786)
Cod CPV
50800000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.879,70 RON
Valoare atribuită
3.879,70 RON
Data publicării
02.06.2020 00:00
Data finalizării
03.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.879,70 RON

din 3.879,70 RON estimat