Atribuită Cumpărare directă

DULAP MEDICAL PRIM AJUTOR INOX, USA DE STICLA SECURIZATA SISTEM MAGNETIC DE INCHIDERE DIMENSIUNE 48X25X12 CM

Număr anunț
DA25738390
Autoritate contractantă
COMPLEXUL MULTIFUNCTIONAL CARAIMAN (CUI 23410107)
Furnizor / câștigător
ASICRAN INVEST TOTAL S.R.L. (CUI 37594344)
Cod CPV
39100000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.166 RON
Valoare atribuită
4.166 RON
Data publicării
04.06.2020 00:00
Data finalizării
09.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.166 RON

din 4.166 RON estimat