Atribuită
Cumpărare directă
Achiziția serviciului de regenerare a capacității, va permite recuperarea funcționalității la o stare apropiată de cea inițială, la unele elemente ale bateriilor de acumulatoare neconforme, astfel încât acestea să poată fi reutilizate în instalațiile de semnalizare. Regenerarea capacității este o tehnologie „verde”, de ultima generatie, ce permite prelungirea perioadei de viață a bateriilor pe bază de plumb. Serviciul de regenerare se va efectua pentru acumulatori pe bază de plumb-acid cu electrolit lichid.- Conform Caietului de sarcini nr 2/468/2018 atasat .
- Număr anunț
- DA25740997
- Autoritate contractantă
- Compania Nationala de Cai Ferate "CFR" - SA (CUI 11054529)
- Furnizor / câștigător
- RAPH SERVICE SRL (CUI 17117405)
- Cod CPV
- 50532000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 133.050 RON
- Valoare atribuită
- 133.050 RON
- Data publicării
- 04.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.