Atribuită
Cumpărare directă
DIRECTIA JUDETEANA PENTRU SPORT SI TINERET NEAMT DORESTE ACHIZITIONAREA A 1800 LITRI DE PROPAN NECESAR CENTRULUI DE AGREMENT OGLINZI DIN LOCALIATEA OGLINZI,-TG. NEAMT.SOLICITAM LIVRAREA IN DATA DE 15 IUNIE 2020 LA SEDIUL CENTRULUI DE AGREMENT OGLINZI-TG. NEAMT.
- Număr anunț
- DA25730756
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA JUDETEANA DE SPORT NEAMT (CUI 2613184)
- Furnizor / câștigător
- BUTAN GAS ROMANIA S.R.L. (CUI 8297854)
- Cod CPV
- 09122110-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.310 RON
- Valoare atribuită
- 5.310 RON
- Data publicării
- 03.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 03.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.