Atribuită Cumpărare directă

SC ECOSAL DROBETA SRL asigura prestarea serviciilor publice de salubrizare privind colectarea separata si transportul separat al deseurilor municipale si al deseurilor similare provenind din activitati comerciale, din industrie si institutii, inclusiv fractii colectate separat, fara a aduce atingere fluxului de deseuri de echipamente electrice si electronice, baterii si acumulatori. SC ECOSAL DROBETA SRL detine autorizatia de mediu nr.75/09.05.2013, licenta A.N.R.S.C. si este certificata privind managementul integrat al calitatii, mediului si securitatii in munca (ISO 9001,ISO 14001,OHSAS 18001).

Număr anunț
DA25733456
Autoritate contractantă
Primaria comunei Patulele (CUI 6140720)
Furnizor / câștigător
ECOSAL DROBETA SRL (CUI 31156876)
Cod CPV
90511200-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
80.672,27 RON
Valoare atribuită
80.672,27 RON
Data publicării
03.06.2020 00:00
Data finalizării
03.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

80.672,27 RON

din 80.672,27 RON estimat