Atribuită Cumpărare directă

ansamblu paravan termopan PVC cu sticla si panel,dimensiune rame 1320x2490 mm, 2250x2490 mm culoare alc

Număr anunț
DA25744304
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic Judetean de Urgenta Targu.Mures (CUI 4323209)
Furnizor / câștigător
COMPANIA DE CONSTRUCTII LOBAVA SRL (CUI 1198306)
Cod CPV
44221210-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
20.639,97 RON
Valoare atribuită
20.639,97 RON
Data publicării
04.06.2020 00:00
Data finalizării
10.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

20.639,97 RON

din 20.639,97 RON estimat